18 lip 2015

Treasured Soul - outfit 112
http://www.shein.com/Blue-Strap-Floral-Slim-Flare-Dress-p-213191-cat-1727.html?utm_source=pomaranczowa-pomarancz.blogspot.jp&utm_medium=blogger&url_from=pomaranczowa-pomarancz.blogspot.jp 

 Hej kochani! 
Dziś szósty dzień tygodnia ze mną. Jak Wasze wrażenia? Ja powiem szczerze, że mam mieszane uczucia. Plusem dodawania postów codziennie jest to, że motywuję się aby przygotować materiał na wpis odpowiednio wcześniej. Jestem osobą, która stara się dotrzymywać złożonych obietnic, co prawdopodobnie ułatwia mi zmobilizowanie się. Jakie są minusy? Przypuszczam, że wiele z Was czuje pewien przesyt. Co za dużo to niezdrowo - jak mawiają. Jednak warto wszystkiego spróbować na własnej skórze, dlatego w ostatecznym rozrachunku dochodzę do wniosku, że to był dobry pomysł. Na pewno inny, a na tym mi zależy - aby nie wiało tutaj nudą. Chociaż... czasami nuda potrafi być niezwykle zaskakująca!

 Co do stylizacji - dziś sukienka w kwiaty. Okazuje się, że ten motyw jest modny nie tylko wiosną. Kwiaty tak naprawdę możemy nosić w każdą porę roku. Bez zbędnych ograniczeń. 
Kwiaty zawsze będą dla mnie utożsamiać kobiecość, delikatność, subtelność... dlatego tak dobrze czułam się nosząc tę sukienkę. Co zresztą widać po zdjęciach - uśmiech nie znikał mi z twarzy. 

Zapraszam do oglądania!

* * * 
  
Fotografował Robert <3


Outfit: 

Sukienka - KLIK / Sandałki - CCC

 


6 komentarzy:

 1. tydzien ma 7 dni :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiem. A ja mam swoje życie i niedzielę spędziłam w inny sposób :)

   Usuń
 2. Jesteś prześliczną i przesympatyczną osobą, a ten duet w dzisiejszych czasach jest dość rzadki ;)
  Pozdrawiam <3

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze! ;)