11 kwi 2017

Back to 80'sHej kochani, jak się macie?
Ja przyznam Wam się szczerze, że tak bardzo pochłonęło mnie życie, że miałam niemały problem ze znalezieniem czasu, aby napisać tu kilka słów i podzielić się efektami sesji z Warszawy.

Tyle się ostatnio dzieje, że aż szkoda mi marnować wolny czas siedząc przed ekranem laptopa. Zapewne zdarza Wam się czuć podobnie, szczególnie gdy za oknami piękna, wiosenna pogoda.
Nie muszę chyba wspominać o tym, jak bardzo cieszy mnie nadejście wiosny - mojej ulubionej pory roku. Czuję, że odradzam się razem ze światem, z naturą, która budzi się z zimowego snu i pięknie rozkwita.  Dlatego staram się wykorzystywać każdy słoneczny dzień jak najlepiej potrafię i póki co idzie mi to całkiem dobrze, jestem z siebie dumna! W sercu mam niesamowicie dużo radości, co może oznaczać tylko jedno... Wiosna zawitała do nas na dobre!

Jednak dziś chciałabym zaprosić Was na krótką wycieczkę do lat 80, bo właśnie w tym stylu wykonałyśmy pierwszą serię z Ulą podczas mojego pobytu w Warszawie.
Oprócz lat 80 znajdziecie też bardziej kobiecą odsłonę w pięknym miejscu, które marzyło mi się od dawna - czyli ulica Karowa, oraz kilka ujęć w tramwaju, których wykonanie wcale nie było takie łatwe, na jakie może wyglądać.
Bez zbędnego przedłużania...
Zapraszam do oglądania!

* * * Stylizacja:

Kurtka jeansowa - Romwe / Top - SH / Spodnie - Bershka
Botki - Czasnabuty / Kolczyki - Rossmann 

"Najważniejszym nawykiem (…), jaki trzeba zdobyć w ciągu życia, jest pogodzenie się ze zmiennością wszystkiego. W życiu tylko zmienność się liczy, ma sens. Nic nie jest nam dane na dłużej, wciąż się dźwigamy i upadamy, wciąż się witamy i żegnamy, i jeżeli tego wszystkiego nie można przy sobie zatrzymać, należy zdobyć przynajmniej umiejętność niebuntowania się przeciw nietrwałości, zmienności."
Mariusz Szczygieł "Projekt: Prawda"

"I wtedy dopiero spostrzegł, że wiatr jest ciepły. A wiatr niósł go z sobą, czynił lekkim i dawał uczucie, że fruwa.
Jestem po prostu wiatrem, jestem częścią zawiei - pomyślał Muminek uspokajając się. - To prawie tak jak latem. Bić się z falami i zawracać, pozwalać im nieść się w głąb morza, płynąć niby korek, kiedy masa małych tęcz mieni się w pianie, i z uczuciem lekkiego przestrachu, ale śmiejąc się, lądować na piaszczystym brzegu.”

[Tove Jansson, „Zima Muminków”]
"Zła wiadomość jest taka, że czas leci. Dobra wiadomość jest taka, że Ty jesteś pilotem."
 
— Michael Altshuler

"- Świat się wtedy Pani nie załamał?
- Załamał kompletnie. Ale człowiek trochę te ruiny przydepcze i ruszy dalej."

  ~ Joanna Chmielewska

"My dzieci internetu nauczyliśmy się jak zakładać kolejne maski, aby ludzie odebrali nas tak jak chcemy. Leczymy w ten sposób swoje kompleksy. Usiłujemy zasłużyć na to aby ktoś nas pokochał".
~ Piotr C.
*

Stylizacja:

Koszula - SheIn / Spodnie - Stradivarius / Botki - Czasnabuty 

*

Stylizacja:

Kurtka bomberka - SheIn / Koszulka - Pull & Bear / Spodnie - SH
Choker - Zaful / Botki - Czasnabuty 

Fotografowała moja kochana Ula Nosek <3
* * * 

Koniecznie dajcie znać, która seria spodobała Wam się najbardziej!

Tymczasem do zobaczenia, 
xoxo

2 komentarze:

  1. Pierwsza sesja zdecydowanie najlepsza!;-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Trzecie sesja według mnie bardzo pomysłowa i originalna. Nie często w tramwaju takie pustki można spotkać więc świetne wyczucie czasu a do tego perfekcyjne ujęcia mimo tramwajowych turbulencji☺

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze! ;)