23 gru 2016

Santa Claus is coming to town!

Witam Was kochani!
Mam nadzieję, że znajdziecie wolną chwilę w szale przedświątecznych przygotowań i obejrzycie zdjęcia, którymi chciałam się z Wami podzielić. 

Już jutro Wigilia - nawet kiedy piszę te słowa, to wciąż nie mogę uwierzyć, że to naprawdę już jutro! Kolejny raz uświadamiam sobie, jak szybko mija czas... im jestem starsza, tym mocniej doświadczam jego upływu. Najwyższy czas się do tego przyzwyczaić. 

Zdjęcia, które dziś zobaczycie są jednymi z moich ulubionych.
 Dlaczego? Bo są szczere i prawdziwe na 100%. Tym razem postawiłam na naturalność i myślę, że wyszło mi to na plus. Czasami każdy z nas potrzebuje pokazać swoje prawdziwe oblicze, a moje przez większość czasu jest właśnie takie: beztroskie i wesołe. Przyznam szczerze, że kiedy patrzę na efekty naszej sesji to buźka sama mi się śmieje. Chyba właśnie o to chodzi w fotografii: o wywoływanie emocji. Mam zatem ogromną nadzieję, że na Waszych twarzach również pojawi się uśmiech podczas oglądania tych zdjęć. Będę naprawdę zaszczycona! 

Korzystając z okazji chciałabym złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia świąteczne: pamiętajmy, że tak naprawdę nie jest ważne ile potraw przygotujemy, ile kurzów zetrzemy, ile dostaniemy prezentów... najważniejsze jest wspólne przeżywanie tych magicznych chwil, w rodzinnym gronie. To niby nic takiego, ot wspólna wieczerza, ale jestem pewna, że za kilka lat będziemy wspominać te spotkania z łezką kręcącą się w oku. Doceniajmy obecność bliskich, bo nie znamy dnia ani godziny kiedy przyjdzie się nam z nimi pożegnać. Prawdopodobnie nie wszystko będzie idealne i wyśnione, ale będzie nasze własne. 
Możemy narzekać, że nie czujemy klimatu, że co to za święta bez śniegu... ale pamiętajmy, że tak naprawdę klimat to nie wszechobecna komercyjna otoczka, tylko to, co mamy w swoich własnych sercach. Jeśli postanowimy przeżyć ten czas prawdziwie i szczerze, to nie będzie nam przeszkadzał brak śniegu. Wszystko zależy od naszego nastawienia ;-) 
Ponadto życzę Wam spokoju w sercach, wielu powodów do radości i uśmiechu każdego dnia, zdrowia, wytrwałości i wiary - bo wiara może czynić cuda. 
Mam nadzieję, że wszyscy spędzimy tegoroczne Święta wyjątkowo radośnie i spokojnie.
Całuję gorąco!!! * * * 

"To dobry czas, żeby pomyśleć o wszystkim, co się zdarzyło w tym roku i o tym, co być może zdarzy się w przyszłym. Wyciągnąć wnioski z tego, co było i zrobić plany na to, co będzie. Bo przecież wszystko zaczyna się w wyobraźni. Każdy wielki projekt ma swój początek w jednej dobrej, ciepłej myśli, która rozgrzewa cię od środka."

— Beata Pawlikowska


* * * 

Fotografowała kochana Natalia Żygłowicz <3

Zachęcam też do obejrzenia krótkiego filmiku z sesji: 
A jeśli jeszcze nie macie pomysłu w co ubrać się na jutrzejszą wigilijną kolację - podsyłam kilka propozycji, może akurat się zainspirujecie!

Xmas SheIn Wishlist:1. KLIK  2. KLIK   3. KLIK   4. KLIK   5. KLIK
6. KLIK   7. KLIK   8. KLIK   9. KLIK   10. KLIK


Całusy,
xoxo


2 komentarze:

  1. Uwielbiam te zdjęcia! Mają taki cudowny, ciepły świąteczny klimat, a Twój uśmiech to po prostu magia. <3 Wszystkiego dobrego na święta życzę!

    http://lapaczchwilfoto.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Jesteś taaaaka piękna!!!<3

    Wesołych Świąt! :):*

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze! ;)