20 mar 2015

Welcome, Spring!


Witam kochani w przeddzień kalendarzowej wiosny - czy Wy też tak się cieszycie na ten dzień jak ja? 
Co prawda zdjęcia, które zobaczycie, są dość mało wiosenne, a raczej warunki, w których zostały one wykonane pozostawiały wiele do życzenia. Jednak nie to się liczy, tylko efekty, które przerosły moje najśmielsze oczekiwania!!! Kasia jak zwykle spisała się na medal, dała z siebie 1000%. Cała ekipa była bardzo zdeterminowana, co tylko mnie motywowało i dodawało siły. Makijaż wykonała niezawodna Paula, która za każdym razem wnosi do sesji tyle uśmiechu i pozytywnej energii, że ciężko to opisać! Spódniczki znajdziecie na fanpejdżu NO I JAK? - dziękujemy za ich wypożyczenie, to ułatwiło nam skompletowanie stylizacji. A zatem... koniec gadania, czas na zdjęcia!!! 

* * * 


Niebieska stylizacja: 


“Nareszcie sam. Tak potwornie sam. Jest zbyt późno by telefonować do kogokolwiek, można już tylko kochać, kochać. Cierpliwie i ostrożnie, nie naruszając kruchej równowagi tęsknoty i zgody na nią. Chciałbym opowiedzieć jej teraz o szalonym tempie swojego beznadziejnego pościgu za własnym istnieniem, który właśnie zakończył się niepowodzeniem. O kobietach, które nie obejrzały się za mną na ulicy. Tak jakby mnie nie było. O smutku tak wielkim, że chwilami zabijał sam siebie i nie czułem nic, jakby mnie nie było. Zamiast mijać sekundy rozgrywają się. Jak tragedie. Jesteśmy tacy bezradni. Permanentnie zakochani miłością, po której nie zostanie nawet ślad. Idący przez krajobrazy natychmiast zamykające się za naszymi plecami tak, jakby wcale nas nie było.” Makijaż: Paula Wasikowska <3 


Spódniczka: NO I JAK?"Niekiedy miał wielką ochotę pójść sobie dokądkolwiek, zniknąć stąd zupełnie; nawet podobałoby mu się jakieś ponure, odludne miejsce, żeby tylko był sam ze swoimi myślami i żeby nikt nie wiedział, gdzie on się znajduje (...) żeby mógł rzucić się na kanapę, wetknąć twarz w poduszkę i przeleżeć w ten sposób cały dzień, całą noc i jeszcze dzień."Sweterek - KLIK 


"Nieprawda, że czas leczy rany i zaciera ślady. Może tylko łagodzi przykrywając wszystko osadem kolejnych przeżyć i zdarzeń. Ale to, co kiedyś bolało, w każdej chwili jest gotowe przebić się na wierzch i dopaść."“Ludzie, których spo­tyka­my, roz­mi­jają się cza­sem z na­mi o cen­ty­met­ry, o dni lub uderze­nia ser­ca. W in­nym miej­scu i cza­sie, inaczej nas­tro­jeni, bez oporów pad­li­byśmy im w ra­miona, z ra­dością przyjęli­byśmy ich wyz­wa­nie lub zap­rosze­nie. Jed­nakże spo­tyka­my ich aku­rat w chwi­li, gdy nie jes­teśmy za­dowo­leni al­bo oni nie są. Ogień na­miętności nie zos­ta­je wzniecony.”
'Wydaje mi się, że czasem bała się kochać. Była jedną z osób, które lubią rzeczy konkretne, jak ocean. Coś co możesz pokazać i wiesz, co to jest.(...) I myślę, że właśnie z tego powodu broniła się przed miłością. Nie mogła jej dotknąć.'
* * * 

Różowa stylizacja:


"Sądzę, że zawsze już będę nadwrażliwa, odrobinę paranoiczna.
Ale jestem także tak cholernie zdrowa i odporna.
I szczęśliwa jak nie wiem co."


Makijaż: Paula Wasikowska <3"Nic nie jest poważne samo w sobie, nie jest w ogóle żadne. Wszystko jest nijakie. Jeżeli sami nie nadamy rzeczom jakiegoś charakteru, utoniemy w tej nijakości. Musimy stworzyć jakieś znaczenia, jeżeli ich nie ma w naturze."
"Wszyscy jesteśmy dla siebie tylko etapami."Sweterek: własność Kasi 
 


Spódniczka: NO I JAK?


ZDJĘCIA WYKONAŁA
KATARZYNA BANASZEK <3Koniecznie dajcie znać jak podobają Wam się zdjęcia i którą stylizację wolicie.

Do następnego!
xoxo

11 komentarzy:

 1. aaaaaaaaaaaaaaaaa <3 Dziewczyno jesteś cudowna :D świetne zdjęcia, fajne stylizacje i makijaż, ale Ty jako modelka wymiatasz ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jaju jakie piękne ♡ chyba Twoja najlepsza sesja! Druga stylizacja magiczna

  OdpowiedzUsuń
 3. piekne ! w błekitnej stylizacji zamiast rozpuszczonych włosów wg mnie bardziej pasowałby koczek ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Niebieska stylizacja wyszła świetnie, jak na takie warunki - brawo! Wiem, jak ciężko jest stworzyć coś dobrego, gdy światło nie dopisze... Ale kto, jak kto, ale Wasz duet musiał sobie poradzić :D Pierwsze zdjęcie w poście - rewelacja *.*

  OdpowiedzUsuń
 5. Zdjęcia super ale ciagle to samo jedynie inne stylizacje pozowanie juz takie wyuczone nie ma nic w Tobie nowego po tylu sesjach powinnas juz pozować jak Anja Rubik zwlaszcza ze masz podobna figure :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To już pewien styl pozowania, który lubie i który do tej sesji, stylizacji pasował najlepiej ;) anja rubik nigdy nie bylam i nie będę :)

   Usuń
 6. piękne zdjęcia :) zawsze zazdroszczę tym fotografującym, którzy mają okazję z Tobą współpracować :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Zdjęcia Kasi Banaszek są po prostu prze piękne, połączenie Ciebie i jej to idealny zespół. Uwielbiam patrzeć jak wczuwasz się w każdą pozę, no po prostu nie ma słów, żeby opisać co czuje patrząc na te zdjęcia! :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze! ;)