22 sie 2011

red in the bathroom

zdjęcia, które zamieszczam w tym poście mają dla mnie wyjątkowe znaczenie. bardzo czekałam na realizację tego pomysłu i kiedy nareszcie się udało, muszę przyznać, że jestem zadowolona. choć jak pomyślę o warunkach, w których musieliśmy pracować... ale to nieistotne. najważniejsze, że wyszło dokładnie tak jak chciałam. łapcie!


zdjęcia inspirowane tym :http://www.photoblog.pl/proxy.php?to=3de1b2c5649ae6f75cc4219c11f89ae6&h=TURGbU56aGlaVFptTnpIVnFCYXY2Y3A5Y0hudHBoc1NOQkc4dkhrazM3VFhqZmRNdEFwYg==&backUrl=http%3A%2F%2Fwww.photoblog.pl%2Fpomaranczowapomarancz%2F101483046


* * *  


 


8 komentarzy:

 1. Świetnie zrealizowane, bardzo fajnie się przygotowałaś :) i pod kątem mimiki (przyłapałam się na tym, że porównuję Cię do sławnych modelek, haha) i miejsca, i w ogóle. Jakby to nie zabrzmiało - jestem z Ciebie taaaaaka dumna :D

  OdpowiedzUsuń
 2. ooo kurcze, porównywanie do sławnych modelek to już coś :D do których? dzięki kochana, wiele znaczy dla mnie Twoja opinia, sama wiesz.

  OdpowiedzUsuń
 3. Są niesamowite, jestem w szoku, takim meeega pozytywnym. Najlepsze tego typu jakie dotychczas miałam okazję zobaczyć.

  OdpowiedzUsuń
 4. Na każdym zdjęciu masz taką samą minę, pracuj nad mimiką, co?

  OdpowiedzUsuń
 5. fakt, nie są zbyt zróżnicowane, ale to dlatego, że trudno robić różne miny będąc zanurzoną w wodzie. pooglądaj resztę zdjęć i wtedy oceń w jakiej formie jest moja mimika. ciągle nad nią pracuje, nie wszystko można osiągnąć od razu :)

  OdpowiedzUsuń
 6. poza tym mimika to nie tylko układ ust, jak powiedziała pewna dziewczyna i miała rację, mimika to calokształt, a jak się patrzy pobieżnie to nie ma się co dziwić :)

  OdpowiedzUsuń
 7. świetne zdjęcia!
  zapraszam do siebie

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze! ;)